Karta graficzna

Karta graficzna jak wspominaliśmy w poprzednim artykule jest bardzo ważnym elementem komputera. Kolejny element, który w sposób znaczny wpływa na szybkość działania zarówno aplikacji jak i gier jest twardy dysk. Obecnie podobnie jak w przypadku procesorów Czytaj dalej »

Magnetowid

Magnetowid- urządzenie umożliwiające odtwarzanie materiału filmowego oraz nagrywanie go na taśmę- uwolnił widza od władzy nadawcy telewizyjnego. Dzięki niemu odbiorca może oglądać programy spoza ramówki, wybrać czas ich oglądania, Czytaj dalej »

Dobre podzespoły

Jak widać podzespołów niezbędnych do działania komputera jest bardzo wiele, jednak to jeszcze nie wszystko. Tzn. wystarczy mieć twardy dysk, pamięć RAM, kartograficzną oraz płytę główną z procesorem i teoretycznie możemy komputer odpalać Czytaj dalej »

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych – SEO?

Internet daje nam ogromne możliwości w prowadzeniu działań promocyjnych. Jedną z najpopularniejszych z nich jest pozycjonowanie Gliwice, Katowice, Wrocław czy Warszawa to tylko niektóre miasta, gdzie można skorzystać z tej usługi. Czym jednak tak Czytaj dalej »

Własna strona internetowa

Wiele osób chce założyć własną stronę internetową aby czerpać z niej zyski. Internet pomaga w reklamie i sprzedaży produktów oraz usług. Jednak założenie strony Czytaj dalej »

 

Inne funkcje systemu CMS


Poza podstawowymi funkcjami system CMS oferuje nam również szereg dodatkowych elementów, dzięki którym możemy sprawić, że nasza strona WWW będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla odbiorcy.
Jednym z takich ulepszeń jest możliwość sprawdzenia liczby gości odwiedzających stronę w danym momencie; stronę główną czy podstrony, godziny wejścia na stronę, a nawet dokładny czas ostatniego kliknięcia, czy nawet takie elementy jak IP naszego gościa oraz czas, jaki „u nas” spędził. Dzięki CMS możemy mieć podgląd tego, które z naszych podstron cieszą się największą popularnością. To dobry sposób na jeszcze większy rozwój witryny i wyjście naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednego klienta. Sami z doświadczenia wiemy, że nie zawsze podczas surfowania po sieci interesują nas wszystkie witryny – i bardzo dobrze, bowiem w ten sposób mamy pewne zróżnicowanie i poczucie, co w naszym mniemaniu może zasługiwać na dobrą opinię, a co nie.
Do grona innych przydatnych funkcji możemy wliczyć również możliwość wstawiania na naszą witrynę bannerów reklamowych w formatach takich jak gif, czy flash. Na wszystkich naszych podstronach – jeśli sobie tego życzymy -mogą również znaleźć się uzupełniające boczne boxy z dodatkowymi informacjami. Niezwykłą, aczkolwiek bardzo przydatną usługą jest możliwość pracy (i późniejszego wyboru właściwego języka przez odbiorcę) w formacie wielojęzykowym. Pozwoli to na rozwój i dobre zaprezentowanie się naszej firmie czy działalności także za granicą, czy wśród osób, które językiem polskim po prostu się nie posługują. Dodatkowo możemy sobie wybrać, z iloma językami chcemy współpracować. Zresztą – co tu kryć – sama strona czy oferta firmy zupełnie inaczej się prezentuje, kiedy ma się do czynienia z różnymi możliwościami językowymi. Zdecydowanie nabiera profesjonalizmu. A profesjonalizm (przynajmniej z pozoru) jest podstawą zaufania klienta. Warto więc, abyśmy i my „zaufali” takiemu systemowi i powierzyli mu w pełni rozwój naszej strony WWW. Wówczas osiągniemy wiele korzyści.

Dodaj komentarz